Elife Hoca Eşimi Geri Getirdi

Elife Hoca Eşimi Geri Getirdi

Ben 42 yaşında, kendi işinin sahibi olan bir beyim. Eşimle aramızda bir miktar yaş farkı var. Zaten sorun da buradan kaynaklandı. Eşim son zamanlarda tuhaf davranışlar sergilemeye başlamıştı, elinden telefon düşmez oldu, benimle ve eviyle az vakit geçiriyor, geceleri beni yatırıp kendisi bilgisayarın başında geç saatlere kadar Facebook’ta takılıyor, sık sık arkadaşlarıyla buluşmak, güne gitmek gibi bahanelerle evden çıkıyordu.

Aklıma kötü düşünceler gelse de ilk başta ne kendime ne de eşime bunu konduramadım. Söylediklerine inandım. Ancak bir yandan da şüphe içimi kemiriyordu. Ne yapacağımı bilemez durumdaydım. Bir gün artık dayanamadım ve eşimi karşıma oturtup konuştum. İlk başta lafı gevelese, inkar etse de daha sonra kabul etti, beni aldatıyordu, internetten bulduğu genç bir adama gönlünü kaptırmıştı. Beynimden vurulmuşa döndüm. İlk aklıma gelen her Türk erkeği gibi silahı çekip önce o adamı, sonra karımı, en son da kendimi vurmak ve bu işi temizlemekti.

Ancak eşimi de çok seviyordum. Aslında aldatılmak değil, onu kaybetmiş olmak bana sıkıntı veriyordu. Uzun uzun geceler boyu düşündüm. Sonunda evliliğime ve eşime sahip çıkmaya karar verdim. Kimsenin ne diyeceği de umurumda değildi, gerekirse başka bir semte taşınırdım.

Ne yapabilirim diye internette gezerken yolum medyum sitelerine düştü. Bütün medyum sitelerini tek tek dolaştım, yorumları okudum. Gerçek medyumlar kimler, tek tek araştırdım. Gözüm en çok Medyum Elife Hoca’i tuttu. Hem kendisi güvenilir, dürüst birine benziyordu, hem de onunla çalışan herkes memnun kalmış, yüzlerce insanın eşini, nişanlısını, sevgilisini geri döndürmüştü.

Sonuçta ben de Medyum Elife Hoca ile çalıştım. Çok kısa sürede eşim o adamdan koptu, benden özür diledi, çok pişman olduğunu söyledi, ağladı, yalvardı. Ben de onu affetmeye, her şeye sıfırdan başlamaya hazırdım. Kendimize yeni bir sayfa açtık. Şu an mutluyuz, umarım mutluluğumuz hep böyle sürer.